Trendyol Mercedes Çekilişi

Trendyol Mercedes Çekilişi kapsamında harika bir otomobil sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Çekilişe dair detaylar yazımızda yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

9 ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında yurt genelinde trendyol.com WEB sitesi üzerinden ya da Trendyol mobil uygulaması üzerinden Trendyol cüzdan hesabından tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışverşi yapan kullanıcılar her 100 TL’lik alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı kazanır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Mercedes Benz W205 C 400 4Matic FL AMG 200 Model otomobil,

10 talihli Samsung Galaxy Note 20 256 GB Akıllı Telefon,

100 talihli Samsung Galaxy Watch 3 45 MM Akıllı Saat,

1000 kişi ise 1 yıllık Beinconnect Eğlence Paketi Üyeliği kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 25 Aralık 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 5 Ocak 2021 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Trendyol Mercedes Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer tüm detaylara Trendyol sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir