Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye Internet

Türk Telekom ArayanıBil Plus Hediye Internet Kampanyası kapsamında ArayanıBil Plus aboneliği yapan Türk Telekom abonelerine hediye internetler var! Aylık ArayanıBil Plus aboneliği yapan kişiler haftalık 1 GB internet paketi, 6 aylık ArayanıBil Plus aboneliği yapan kişiler ise aylık 1 GB internet paketi hediye edilecektir. Kampanyadan her Türk Telekom abonesi bir kez yararlanabilir. Detaylar aşağıdadır;

Aylık ArayanıBil Plus aboneliği fiyatı 3,49 TL‘dir. Bu servise abone olmak için: PLUS yazıp, 7065‘e SMS gönderebilirsiniz. Servis aboneliği ile birlikte haftalık 1 GB internet paketi de hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Servis ve hediye internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

6 Aylık ArayanıBil Plus aboneliği fiyatı 17,49 TL‘dir. Bu servise abone olmak için ise PLUS yazıp, 7066‘ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Servis aboneliği ile birlikte aylık 1 GB internet paketi hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Servis ve hediye internet hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.  Servisler iptal edilmediği sürece otomatik olarak hattınızdan para çekilerek yenilenecektir. Bu konuya dikkat etmenizi öneririm.

ArayanıBil Plus Servisi Nedir? Ne işe yarar? 

ArayanıBil Plus aboneliği ile birlikte telefonunuz kapalıyken; sizi kimin, kaç kez ve ne zaman aradığını telefonu açtığınızda SMS ile öğrenebileceğiniz bir bilgilendirme servisidir.

Türk Telekom ArayanıBil Plus ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir