Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası kapsamında 30 Kasım 2018 tarihine kadar bankalar aracılığı ile 35 TL yüklemelerine haftalık 2 GB, 40 TL ve üstü yüklemeler için ise haftalık 5 GB internet hediye olarak gönderilecektir! TL yüklemeden önce kampanyaya katılım sağlayabilmek için BANKA yazıp, 5555‘e SMS olarak gönderilmesi gerekmektedir. Sonra TL yüklemesi bankaların internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioksları ve telefon bankacılığı üzerinden yapılması ile hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Hediye tanımlanması ile birlikte tarafınıza SMS ile bilgi gönderilir.

Kampanya kapsamında gönderilen hediye internetlerin kullanım süresi 7 gündür. 7 gün içinde kullanılmayan internet hakları bir sonraki döneme devretmez, geçerliliğini yitirir. Kampanyadan Standart, BIMcell, POCELL, Faturasız PTTCell, Kontrollü Seç, Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Kontrollü Esnaf, Esnaf Dostu Tarifeleri haricinde bulunan faturasız Türk Telekom aboneleri yararlanabilir.

Kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer Türk Telekom kampanyaların ulaşmak için: https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turk-telekom/

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir