Türk Telekom CarrefourSA Kampanyası

Türk Telekom CarrefourSA Kampanyası kapsamında Türk Telekom mobil, ev interneti ve ev telefonu müşterileri 28 Şubat 2019 tarihine kadar carrefoursa.com üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacak 20 TL indirim fırsatından yararlanabilirler! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

 Kampanya kapsamında fırsat kodlarını BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Dilerseniz de MARKET boşluk TCKN yazarak 6262’ye SMS göndererek fırsat kodu alabilirsiniz. SMS gönderimi Türk Telekom aboneleri için ücretsizdir. Vodafone aboneleri 65 kuruş, Turkcell aboneleri ise 85 kuruş olarak ücretlendirilecektir.

Fırsat kodunu aldıktan sonra CarrefourSA’nın sitesinde sepeti oluşturup, sepete gitmeniz gerekmektedir. Hediye / Promosyon Çeki Kullan bölümüne de Fırsat kodunu girip Kullan butonuna basmanız yeterlidir. Bu şekilde indiriminiz gerçekleşecektir.

Kampanya 100.000 adet ile sınırlıdır. Alınan kodlar tek kullanımlıktır ve diğer indirim ya da promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir