Türk Telekom Hepsiburada Kampanyası

Türk Telekom Hepsiburada Kampanyası kapsamında Türk Telekom mobil müşterileri, internet ve ev telefonu aboneleri Hepsiburada mobil uygulaması üzerinden yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanacak! Nasıl mı? İşte kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

30 Eylül 2019 tarihine kadar kampanya devam etmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için; Türk Telekom BiDünya Fırsat uygulaması üzerinden ya da Online İşlemler Bana Özel menüsü üzerinden “Fırsat Kodu Al” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak fırsat kodunu alabilirsiniz. Ardından Hepsiburada mobil uygulaması üzerinde “Hediye Çeki Kullan” alanına girilmesi gerekir.

SMS ile kampanyaya katılabilir miyim? 
Evet, SMS ile de kampanyaya katılabilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden HEPSIBURADA yazıp, boşluk bırakarak TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek kodu alabilirsiniz. SMS ücretleri Türk Telekom mobil kullanıcıları için 40,75 TL, Vodafone kullanıcıları için 40 kuruş ve Turkcell kullanıcıları için ise 80 kuruş olarak ücretlendirilir.
Türk Telekom Hepsiburada Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Hepsiburada üzerinden yapacağınız 200 TL’lik alışverişlere altın, ziynet alışverişleri ve kargo ücreti dahil olmamaktadır. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kampanya sadece Hepsiburada mobil uygulaması üzerinde geçerlidir. Yani desktop ve mobil site üzerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Hepsiburada ve Türk Telekom siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Farklı sorularınız var ise firmaların müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir