Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Kampanyası

Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Nisan ile 12 Temmuz 2019 tarihleri arasında Türk Telekom (mobil) aboneleri PLUS yazarak 7065’e SMS göndermeleri halinde aylık abone olabilir ve bu şekilde 1 adet çekiliş hakkı kazanırlar. PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderip 6 aylık abone olanlar ise 6 çekiliş hakkı kazanır. Ayrıca ArayanıBil Plus servisine üyelik gerçekleştiren Türk Telekom mobil aboneleri iOS ya da Android telefonlarına Türk Telekom Muud uygulamasını indirerek 1 adet ekstra çekiliş hakkı kazanabilirler. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 5 şanslı talihli Huawei Mate 20 Lite 64 GB telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 1 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 7 Ağustos 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Türk Telekom’un kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir