Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Sonucu

Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Sonucu 1 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 7 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacaktır. Çekilişin resmi sonucu ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekilişin sonucu resmi olarak nerede açıklanacak? 

1 Ağustos 2019 tarihinde çekiliş yapıldıktan sonra; 7 Ağustos 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) çekiliş sonuçları yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Kazanan Asil Talihliler

Ferahim Günak – Bursa

Sönmez Sorgit – İstanbul

Öznur Bingül – Mardin

Ömer Çelik – Kocaeli

İbrahim Gökdemir – Hatay

Huawei Mate 20 Lite Kazanan Yedek Talihliler

Serkan Tuna – Yozgat

Yüsra Hasar – Bingöl

Mehmet Kılıç – Gaziantep

Sedat Yaşar – Manisa

Yunus Ünsal – Ankara

Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar?
  • Çekiliş sonucunda 5 şanslı talihli Huawei Mate 20 Lite 64GB cep telefonu kazanacaktır. Hat ve kart ikramiyeye dahil değildir. Çekiliş sonucunda belirlenen asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. İkramiye kazanmanız halinde; adres bilgileriniz eksik ya da bilinmiyor ise ve bunun gibi olumsuzluklar yaşandıysa, gazeteye verilen ilan tebliğ için yeterli olmaktadır.
  • Asil talihlilerin 22 Ağustos 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 6 Eylül 2019 tarihine kadar kimlik fotokopisi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail atmaları ya da U2 Tanıtım Pazarlama firmasının adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Belirtilen tarihlere kadar işlem yapmayan talihliler ödül kazanamaz.
  • Türk Telekom mobil çalışanları, U2 Tanıtım çalışanları, tüzel kişiler ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar ve ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Türk Telekom Huawei Mate 20 Çekiliş Sonucu başlıklı yazımızı okudunuz. Diğer detaylı bilgilere çekilişi düzenleyen U2 Tanıtım Pazarlama firması ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Sitemizdeki aktif diğer çekiliş kampanyalarını görebilmek için; https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir