Türk Telekom iPhone 11 Çekilişi

Türk Telekom iPhone 11 Çekilişi kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar yurt genelinde Türk Telekom Prime uygulamasındaki hizmet ve tanıtımları izledikten sonra; kampanya sayfasına tıklayarak, karşınıza çıkacak şifreyi isim, soy isim, telefon ve adres bilgisi ile birlikte turktelekomprime.com sitesindeki ilgili alanlara girmeniz halinde 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 64GB akıllı telefon ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekilişler 6 dönem için ayrı ayrı olarak düzenlenecektir. Sırası ile birinci dönem 13 Şubat 2020, ikinci dönem 12 Mart, üçüncü dönem 10 Nisan 2020, dördüncü dönem 12 Mayıs 2020, beşinci dönem 11 Haziran 2020, altıncı dönem ise 10 Temmuz 2020 tarihinde gerçekleştirilecektir.

Çekiliş sonuçları ise sırası ile 18 Şubat 2020, 17 Mart 2020, 15 Nisan 2020, 15 Mayıs 2020, 16 Haziran 2020, 15 Temmuz 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Türk Telekom iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Ad, soyad, telefon numarası bilgilerinden birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmez. Katılım kapsamında sunduğunuz bilgilerin doğruluğu katılımcı kişilerin sorumluluğunda olmaktadır.

Asil ve yedek talihli kişilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. İkramiye kazanmanız halinde; adres bilginiz eksik ya da bilinmiyor dahi olsa gazetede yapılan ilan tebliğ olarak geçerli olmaktadır.

Türk Telekom, TTNET, Türk Telekomünikasyon AŞ, AMVG Uluslararası İnternet, İnnova Bilişim Çözümleri, Alfadog Reklam, U2 Tanıtım çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılım sağlayamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödül verilmez.

Çekiliş Prime Plus müşterilerine yönelik olmaktadır.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylara Türk Telekom firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız için ise de firma müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir