Türk Telekom Mis Paket Kampanyası

Türk Telekom Mis Paket Kampanyası kapsamında tam dört farklı paketi yeni müşterilerine sunmaya başlamıştır. Paketler sırası ile 2 GB, 4 GB, 6 GB ve 10 GB internet içermektedir. Bu internet kullanım hakkının yanında her yöne geçerli 750 dakika ve her yöne geçerli 1000 SMS bulunmaktadır. İlgili paketlerin içerik ve fiyat bilgileri aşağıda yer almaktadır…

Mis 2 GB Paket Kampanyası kapsamında 2 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 SMS ve her yöne geçerli 750 dk konuşma kullanım hakkı var. Paketin ücreti 23 TL’dir. Paket ile ilgili olarak detaylı bilgilere ve nasıl satın alabileceğiniz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Mis 4 GB Paket Kampanyası kapsamında 4 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 SMS ve her yöne geçerli 750 dk konuşma kullanım hakkı var. Paketin ücreti 28 TL’dir. Paket ile ilgili olarak detaylı bilgilere ve nasıl satın alabileceğiniz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Mis 6 GB Paket Kampanyası kapsamında 6 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 SMS ve her yöne geçerli 750 dk konuşma kullanım hakkı var. Paketin ücreti 33 TL’dir. Paket ile ilgili olarak detaylı bilgilere ve nasıl satın alabileceğiniz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Mis 10  GB Paket Kampanyası kapsamında 10 GB internet kullanım hakkı, her yöne 1000 SMS ve her yöne geçerli 750 dk konuşma kullanım hakkı var. Paketin ücreti 44 TL’dir. Paket ile ilgili olarak detaylı bilgilere ve nasıl satın alabileceğiniz ile ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Bu paketler son 30 gün içerisinde yeni bir hat alıp ya da numara taşıma işlemi ile Türk Telekom faturasız hatta gelen aboneler yararlanabilir. Bu kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Türk Telekom’un sitesinden öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir