Türk Telekom MNG Kargo Kampanyası

Türk Telekom MNG Kargo Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanya kapsamında MNG Kargo ile yaptığınız gönderimlerde %30 indirim kazanabilirsiniz. Kampanyadan kimlerin yararlanabileceğine dair bilgiler ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Türk Telekom Selfy aboneleri ve Türk Telekom evde internet aboneleri kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Türk Telekom Selfy üyeleri kampanyadan yararlanabilmek için; MNG yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Evde internet müşterileri ise; MNG TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Alınan şifreyi MNG Kargo şubelerindeki yetkilere ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

NOT: SMS ile kampanyaya katılım sağlandığında Turkcell aboneleri 80 kuruş, Vodafone aboneleri 40 kuruş ve Türk Telekom aboneleri ise 40,75 kuruş tutarında ücretlendirilir.

Alınan şifreler kullanımlıktır. Her yapılan gönderi için farklı şifre almanız gerekmektedir. 31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanya geçerlidir.

Kampanya ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Kampanyadan yararlanabilecek Türk Telekom aboneleri, gönderilerini MNG Kargo şubelerine getirerek; aldığı şifreyi kargo firmasında çalışan yetkililere ileterek, indirimsiz fiyat listesi üzerinden %30 indirim kazanabilir.

Türk Telekom ve MNG Kargo kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere firmaların resmi WEB Siteleri üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Kargo Kampanyalarına https://okampanya.com/diger-kampanyalar/kargo-kampanyalar/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.  Ayrıca sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir