Türk Telekom Prime Macrocenter Kampanyası

Türk Telekom Prime Macrocenter Kampanyası kapsamında kapsamında 150 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL indirim ayrıcalığınız var! Nasıl mı? Kampanyaya dair detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte konu ile ilgili detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Türk Telekom Prime mobil ve Evde İnternet müşterileri kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Türk Telekom Prime üyeleri Prime mobil uygulaması üzerinden ya da PRIME MACRO boşluk TC Kimlik numarasını yazıp 6262’ye SMS göndererek indirim kodu alabilir. Gelen şifreyi de migros.com.tr üzerinden ya da Sanal Market uygulamasından yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Macrocenter Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Prime Mobil ve Evde İnternet tarifelerindeki aktif aboneler kampanya süresince ayda 1 kez kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için aldığınız indirim kodu tek kullanımlık olmaktadır.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. İndirim kodları karşılığında ise para iadesi yapılmaz. Kampanya 150 TL ve üzeri alışverişler için Macrocenter uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olmaktadır ve 20 TL indirim sağlamaktadır.

Kampanyaya katılım kota ile limitlendirilmiş olmaktadır. İlgili limit dolduğunda kampanya sonlandırılır. Kullanmayan kodlar pasif hale gelir.

Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere firmaların müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilir, destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir