Türk Telekom Prime Sanal Market Kampanyası

Türk Telekom Prime Sanal Market Kampanyası kapsamında Migros Sanal Market üzerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 15 TL indirim ayrıcalığınız var! Kampanyadan Türk Telekom Prime ve Türk Telekom evde internet sahipleri yararlanbiliyor. Kupon kodunu almak için Prime müşterileri PRIME SANAL yazıp, 6262’ye SMS göndermesi gerekir. Türk Telekom evde internet kullanan müşterilerin ise PRIMESANAL TCKN 6262’ye SMS göndermesi gerekmektedir. TCKN alanına T.C. Kimlik numaranızı yazmanız gerekiyor. Bu SMS’ler Türk Telekom müşterileri için her yöne SMS paketinden düşecektir. Eğer SMS paketi yok ise 1 SMS olarak ücretlendirme olur. Vodafone ve Turkcell müşterileri için de 1 SMS ücreti alınır. Ücret için detaylı bilgiye yer verilmemiştir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? sorusunu duyar gibiyim. www.sanalmarket.com ya da Sanal Market uygulaması üzerinden sepetinize ürünleri ekledikten sonra (150 TL üzeri olduktan sonra) sepetinize giderek; İndirim Kodu alanına SMS ile aldığınız kodu yazarak indirimi uygulayabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Her ay bir kez bu kampanyadan yararlanma hakkınız var. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve belirtilen sayıya ulaşıldığında şifreler geçersiz hale gelecektir. (Kampanya telefon ile verilen siparişlerde geçerli değildir)

Migros Sanal Market ve Türk Telekom kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir