Türk Telekom Prime Vize Hizmeti

Türk Telekom Prime Vize Hizmeti kapsamında %50 indirim ile ayrıcalık sahibisiniz. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde yaşayan aboneler kampanyadan yararlanabilir. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

31 Aralık 2019 tarihine kadar devam eden Türk Telekom Prime Vize Hizmeti ayrıcalığından; Türk Telekom Prime ve Türk Telekom Prime evde internet kullanan müşteriler yararlanabilir. İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde bulunan aboneler 70 TL hizmet bedeli ile bu ayrıcalıktan faydalanabilmektedir.

Kampanya vize alım servisinde indirim sağlar. Kargo gibi ekstra servisler ücrete dahil olmamaktadır. Vize hizmeti vize alım servisinde indirim faydası sağlar. Ülkeler için alınan vizeler kapsamında indirim sağlamaz.

Nasıl yararlanabilirim? 

Vize hizmetinden indirimli yararlanabilmek için; Türk Telekom Prime mobil müşterilerinin PRIME VIZE, Prime evde internet müşterilerinin ise; PRIMEVIZE TCKN yazıp 6262’ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Gelen şifreyi 507 045 82 45 no’lu hat üzerinden veya prime@vizedunyasi.com üzerinden karşı tarafa iletilmesi yeterli olacaktır.

Kampanyaya SMS ile yapılan katılımlar ücretlendirilecektir. KDV dahil Türk Telekom aboneleri 40,75 kuruş, Turkcell aboneleri 80 kuruş ve Vodafone aboneleri 40 kuruş ile ücretlendirilir.

Diğer detaylar nelerdir? 

Kampanyaya katılım için bir sınır bulunmuyor. Vize hizmetleri hattı 8:30 ile 21:30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Türk Telekom kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgi için; 444 4 375 numaralı telefon üzerinden Türk Telekom Prime müşteri hizmetleri üzerinden bilgi alınabilir.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir