Türk Telekom Selfy Çiçek Sepeti Kampanyası

Türk Telekom Selfy Çiçek Sepeti Kampanyası kapsamında; Selfy’liler ciceksepeti.com üzerinde bulunan rozetli ürünlerde %15 indirim kazanıyor! Kampanyadan Türk Telekom Selfy üyeleri yararlanabilir arkadaşlar. Üye değilseniz; SELFY yazarak, 4545’e SMS göndererek ücretsiz bir şekilde üye olabiliyorsunuz. Eğer Selfy üyesi iseniz; CICEKSEPETI yazıp, 6262’ye SMS göndererek indirim kodunu alabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan Türk Telekom evde internet kullanan müşteriler de yararlanabiliyor. Onlar ise; CICEKSEPETI TCKN yazıp, 6262’ye SMS göndererek indirim kodunu alabilir. Daha sonra da ciceksepeti.com üzerinde ilgili alana indirim kodunu girerek %15 indirim uygulanacaktır.

Bu arada 6262’ye gönderilen SMS’ler ücretlidir arkadaşlar. Türk Telekom ve Vodafone için 65 kuruş, Turkcell müşterileri ise 85 kuruş olarak ücretlendirilecektir. Türk Telekom Avantaj uygulamasını indirerek de bu kampanya için kampanya kodu alabilirsiniz. (Bu şekilde ücret ödemezsiniz.) Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Alınan kodlar tek kullanım içindir, birden fazla kampanyadan yararlanım sağlayabilirsiniz. Bu durum için ekstra bir limit belirtilmemiştir. %15 indirimin geçerli olduğu ürünlere buradan ulaşabilirsiniz, link üzerinden gönderim yerini seçerek indirimli yararlanabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz.

Kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Türk Telekom ve ÇiçekSepeti kampanyanın haklarını saklı tutar, gerek gördüğü takdirde şartlarda değişiklik yapabilir. Türk Telekom Selfy Çiçek Sepeti Kampanyası için daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir