Türk Telekom Selfy Cinemo Kampanyası

Türk Telekom Selfy Cinemo Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2019 tarihine kadar Pazartesi ve Çarşamba günleri Beyoğlu Grand Pera ve Ataşehir Bulvar 216 şubelerinde 13 TL’ye istediğiniz filme girebilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan Türk Telekom Selfy aboneleri ve Türk Telekom evde internet müşterileri yararlanabilir. Kampanyadan yararlanabilmek için; Selfy aboneleri CINEMO yazıp, 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Evde internet müşterileri ise CINEMO TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alması gerekmektedir. Alınan şifreler gişede bulunan görevliye iletilmelidir.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar Pazartesi ve Çarşamba günleri geçerlidir. Kampanyadan günde bir kez yararlanılabilir. Ataşehir Bulvar216 şubesinde bulunan VIP Salonunda bulunan filmlerde kampanya geçerli değildir.

Alınan şifreler tek kullanımlıktır. Yeniden kampanyaya katılmak isterseniz; SMS ile şifreyi tekrar almanız gerekir. 6262’ye SMS gönderilen Türk Telekom aboneleri 40,75 kuruş, Turkcell aboneleri 80 kuruş ve Vodafone müşterileri ise vergiler dahil 40 kuruş olarak ücretlendirilir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Türk Telekom ve Cinemo firmalarının resmi WEB sitesi üzerinden ya da firmalar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir