Türk Telekom Selfy Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom Selfy Hediye 1 GB Kampanyası kapsamında tek seferde hattına 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy aboneleri 1 GB bedava internet kazanıyor! Kampanyadan nasıl yararlanım sağlayabileceğinize dair detayları aşağıda paylaşıyoruz;

Kampanyadan Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB Paketi hattında aktif olan Selfy aboneleri yararlanma hakkına sahiptir. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için DOPDOLU HEDIYE yazıp, 4545‘e SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu kampanya SMS’ini atmadan 48 saat içinde 30 TL veya üzeri TL yüklemeleriniz ya da kampanya SMS’ini attıktan sonra 30 gün içinde tek seferde 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz ile birlikte hediye hattınıza tanımlanacaktır.

31 Aralık 2018 tarihine kadar kampanya devam eder ve kampanya sona erene kadar yapacağınız 30 TL ve üzeri TL yüklemeleri ile hediyeler hattınıza otomatik tanımlanacaktır. Ekstra tekrar katılım için talepte bulunmanız gerekmez. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Varsa sorularınız, yorumlarda bize de iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Türk Telekom kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turk-telekom/ linkinden ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir