Türk Telekom Selfy KFC Kampanyası

Türk Telekom Selfy KFC Kampanyası kapsamında Selfy üyeleri KFC’de indirimli menülerden yararlanıyor. Kampanyaya dair menü detayları yazımızda yer almaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyanın içeriği nedir?

KFC restoranlarında Bi Burger, Acılı Kanat, Kemiksiz Çıtır, Küçük Boy Patates ve Küçük İçecekten oluşan tek kişilik Selfy Menü sadece 14,99 TL’dir. Eve sipariş etmek isteyenler için ise; Online alışverişlerde 2 adet Bi Burger, 2 Kanat, 2 Kemiksiz Çıtır, Süper Boy Patates, LT’lik içecekten oluşan iki kişilik Selfy Menü kişi başına 17,50 TL olmaktadır.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Selfy mobil üyeleri ve evde internet aboneleri 20 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Selfy mobil müşterileri KFC yazıp 6262’ye SMS göndererek, evde internet müşterileri ise KFC TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek kampanya kodunu alabilir. Evlere servis kampanyasına katılmak için Selfy mobil müşterileri KFC EV yazıp 6262’ye SMS gönderebilir. Evlere servis için evde internet müşterileri ise KFC EV TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir. Gelen şifreyi şubedeki kasa görevlisine ileterek ya da WEB sitesindeki ilgili alanlara girerek kampanyadan yararlanım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Selfy mobil uygulamasından da kod alınabilir. Bu şekilde kod alımları ücretsiz SMS ile alımlar ise ücretli olmaktadır.

Türk Telekom Selfy KFC Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Alınan şifreler tek kullanımlık olmaktadır. Selfy uygulamasından alınan şifreler ücretsizdir. SMS ile alınan şifreler ise; Turkcell aboneleri için 80 kuruş, Vodafone aboneleri için 40 kuruş Türk Telekom aboneleri için ise 40.75 kuruş olmaktadır.

Türk Telekom ve KFC Türkiye firmaları kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik gerçekleştirebilir.

Kampanyaya dair diğer detaylara firmaların WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir