Türk Telekom Selfy Trendyol Kampanyası

Türk Telekom Selfy Trendyol Kampanyası kapsamında 100 TL ve üzeri yapılacak alışverişe istinaden %20 indirim var. Kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda olmaktadır. İşte konu ile ilgili olarak detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 
Kampanyadan Türk Telekom Selfy aboneleri yararlanabilir. Eğer halen üye değilsen de SELFY yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom evde internet müşterileri de kampanyadan yararlanabilir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 
  • Türk Telekom Selfy müşterileri kampanyadan yararlanabilmek için; TRENDYOL yazıp, 6262’ye SMS gönderebilir.
  • Türk telekom Evde İnternet müşterileri ise TRENDYOL TCKN yazıp 6262’ye SMS göndererek şifreyi alabilir.

Gelen şifreyi ise trendyol.com üzerinde ödeme sayfasındaki ilgili alana girerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Trendyol Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Kampanya 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya kapsamında Selfy’liler trendyol’dan 100 TL ve üzeri alışverişlerde %20’ye varan indirim sağlanacaktır. İndirim tutarı ise 40 TL ile sınırlı olmaktadır. Alınan indirim kodları tek kullanımlıktır.

Kodlar altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Bu kampanya trendyol’a ait diğer kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Kampanyaya katılım kapsamında SMS ücreti TT Mobil için 40,75 kuruş, Turkcell müşterileri için 80 kuruş, Vodafone müşterileri için ise 40 kuruş olarak ücretlendirilir.

Trendyol ve Türk Telekom kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanyaya dair diğer tüm detaylı bilgilere SELFY’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir