Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında hediye SIM Kart üzerinde bulunan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli 10 GB internet verilecektir. Kampanyaya başvuru için öncelikle SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet kullanım hakkı yurt içi ile sınırlı olmaktadır. Bu kampanyaya dair tüm detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir? 

31 Aralık 2019 tarihine kadar kampanya geçerli olmaktadır.

Kampanyaya nasıl başvuru yapabilirim? 

ENHIZLI yazıp, boşluk bırakarak ilgili promosyon şifresini yazarak 2222’ye SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya içeriği nedir? 

SIM kart değişikliği yapan Turkcell abonelerinin bir ay içinde kod ile birlikte SMS gönderdiğinde 10 GB hediyeden yararlanabilir.

Promosyon şifreli SIM Kartlar nereden alınabilir? 

İlgili promosyon şifreli SIM Kartlar Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır. Bu konu ile ilgili olarak daha fazla detay Turkcell’in sitesi üzerinde belirtilmemiştir.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili olarak diğer detaylar nelerdir? 

Hediye olarak tanımlanan 10 GB kullanım hakkı 6 ay boyunca geçerlidir. Kullanım süresi dolduğunda; yenilenmeden iptal olur. KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek kampanyadan kalan kullanım haklarınızı öğrenebilirsiniz. Kampanya kapsamında kullanım haklarınız dolduğunda da SMS ile bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Kampanyaya dair diğer tüm detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ya da Turkcell mağazaları ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden öğrenebilirsiniz.

Sitemizde bulunan diğer Turkcell Kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turkcell/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir