Turkcell Akıllı Fatura Kampanyası nedir?

Turkcell Akıllı Fatura Kampanyası faturalı aboneler için son derece önemli bir içeriktir. Bu kampanya sayesinde faturalarınız sözünüzden çıkmaz. Detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır;

Akıllı Fatura Kampanyası ile birlikte biten kullanım haklarınız sonucunda aşım yapamazsınız. Örnek olarak 2 GB olan internet kullanım hakkınız bittiğinde kullanımlarınıza devam ederseniz normal şartlar altında aşım ücreti faturanıza yansır. Fakat işte Akıllı Fatura burada devreye girer. Kullanımlarınız kısıtlanır, aşım ücreti faturanıza yansımaz. İsterseniz ek paket alarak tekrar kullanımlarınıza paket kapsamında devam edebilirsiniz.

Akıllı Fatura Kampanyası belirli kriterleri sağlayan kullanıcılar için ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu konu hakkında kriterleri görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link ile birlikte Hediye Akıllı Fatura Kampanyası bölümüne Turkcell sitesi üzerinde yönlendirileceksiniz.)

Kriterleri sağlayamayan kullanıcılar için ise Akıllı Fatura Kampanyası ücretlidir. Ücreti 5 TL olarak yer almaktadır. Detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir