Turkcell BiP İnternet Kampanyası

Turkcell BiP İnternet Kampanyası kapsamında Turkcell aboneleri kazandıkça kazanıyor! Bildiğiniz gibi BiP, Turkcell’in mesajlaşma uygulaması. Bir çeşit yerli WhatsApp olarak düşünebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden telefonunuzda kayıtlı olan numaralar ile mesajlaşabilirsiniz. Kameralı ve normal telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan servisler ile çeşitli kanalları takip ederek haber dahi alabilirsiniz. Bu uygulamada kısacası yok yok. Biz konumuza dönelim, bizi ilgilendirme kısmı da ücretsiz internet kampanyaları.

BiP, her ay kullanım yoğunluğuna göre BiP Yıldızları belirlemektedir. Takvim ayı içerisinde BiP üzerinden bilgilendirme mesajı gönderilecek ve 1.000, 3.000 ya da 5.000 mesaj hedefine ulaşıldığında BiP Özel Haftalık 2 GB İnternet Paketi hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanya 31 Mart 2019 tarihine kadar devam etmektedir.

BiP üzerinden atılacak olan bilgilendirme mesajı BiP Yıldızı olarak seçilen kullanıcılar için özeldir. Kampanyadan takvim ayı içerisinde bir kez yararlanım sağlanabilir. Mesaj hedefleri kapsamında olan kullanımlar kişiden kişiye atılan mesajlar, kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi ve lokasyon bilgisi paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme de dahildir. BiP WEB üzerinden atılan mesajlar ve titreşim bu mesaj kapsamında değildir.
Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinde Turkcell’in WEB sitesinde yer alan kampanya sayfasına yönlendirme yapılmaktadır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir