Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında 9 Ağustos ile 9 Kasım 2019 tarihleri arasında BiP uygulamasını ücretsiz indirerek; BiPİletişim kanalı içerisine girerek isim, soy isim, adres bilgilerinizi girdikten sonra BiP uygulamasında kullanılabilecek haftalık Tekil Yalın BiP Paketini, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden, Turkcell Bayilerinden, Sesli yanıt sistemi üzerinden ve turkcell.com.tr‘den satın alana 1 çekiliş hakkı verilecektir.  (Çekiliş sonucu açıklandı, https://okampanya.com/turkcell-bip-mini-cooper-cekilis-sonucu/ linkinden sonuçları görebilirsiniz.)

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli Mini Cooper Hatchback Otomobil 5 kapı 2019 model kazanacaktır. (Değeri 193.713,00 TL)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 22 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kazanan asil talihlinin 7 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 22 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilerin ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Tekil Yalın BiP Paketi haftalıktır. Kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Tüm katılımlar kapsamında; telefon numarası, isim, soy isim bilgilerinden birisi eksik ise çekiliş hakkı verilmez. Bu nedenle bu konuda da dikkatli olmanızı öneririz.
  • Turkcell ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgilere Turkcell ya da Mucize Tanıtım firmaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir