Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu 20 Kasım 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekilişe ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 22 Kasım 2019 tarihinde Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.  Çekiliş sonucu ve diğer detaylar yazımızda…

Mini Cooper Hatchback Kazanan Asil Talihli

Mustafa Bilecen / Samsun

Mini Cooper Hatchback Kazanan Yedek Talihli

Şahin Çelenk / Iğdır

Turkcell BiP Mini Cooper Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kazanan asil talihlinin 7 Aralık 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 22 Aralık 2019 tarihine kadar başvuru yapması gerekir. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihlilerin ikramiyeleri teslim edilmez.
  • Tekil Yalın BiP Paketi haftalıktır. Kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Tüm katılımlar kapsamında; telefon numarası, isim, soy isim bilgilerinden birisi eksik ise çekiliş hakkı verilmez. Bu nedenle bu konuda da dikkatli olmanızı öneririz.
  • Turkcell ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Daha detaylı bilgilere Turkcell ya da Mucize Tanıtım firmaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir