Turkcell BiP Samsung S9 Çekilişi (15 Ekim’de Başladı)

Turkcell BiP Samsung S9 Çekilişi kampanyası yeniden başladı. 15 Ekim 2018 ile 24 Aralık 2018 tarihleri arasında bu sefer tam 100 adet Samsung S9 dağıtılacak. Harika bir haber değil mi? Peki bu çekilişe nasıl katılabilirsiniz? Tüm detaylar aşağıda sizlerle.

Çekilişe nasıl katılabilirim? 

BiP uygulaması üzerinden yapacağınız işlemler için çekiliş hakkı veriliyor. Mesaj gönderimi 1 çekiliş hakkı, arama için 1 çekiliş hakkı, görüntülü görüşme için 1 çekiliş hakkı, BiP uygulaması daveti gönderenlere 3 çekiliş hakkı, para transferi yapana ise 5 çekiliş hakkı verilmektedir. Bu şekilde günde maksimum olarak 11 çekiliş hakkına sahip olabilirsiniz. Her gün bu işlemleri yaparak çekiliş kapsamında çok avantajlı olacağınızı unutmayın!

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda tam 100 adet  5.349,00 TL değerinde Samsung Galaxy S9 telefon dağıtılacaktır. (Hat ve kart hariçtir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

BiP Samsung S9 Çekilişi 07 Ocak 2019 tarihinde, saat 11:30’da noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin gerçekleştirileceği adres: Eski Osmanlı Sk. No10/5 Mecidiyeköy/Şişli/İstanbul (Mucize Tanıtım ve Organizasyon Toplantı Salonu) Çekiliş sonucunda talihliler 09 Ocak 2019 tarihli Akşam Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) duyurulacaktır.

Çekilişten tüm operatörlerin müşterileri faydalanabilir. BiP uygulamasını indirip çekilişe katılabilmek için işlemleri yapmaları yeterlidir.

Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir