Turkcell EBA 3 GB Hediye Kampanyası

Turkcell EBA 3 GB Hediye Kampanyası kapsamında BiP uygulaması üzerinden EBA BİP kanalına üye olan bireysel ve kurumsal faturalı ya da ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell kullanıcıları 3 GB internet hakkını ikiye katlayarak 6 GB olarak alabilecektir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanya nerede geçerli, EBA nedir?

Eba.gov.tr ve EBA uygulaması üzerinde kullanılabilecektir. EBA, Eğitim Bilişim Ağı’nın kısaltmasıdır.

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Peki ne kadardır?

Ücretsizdir.

Turkcell EBA 3 GB Hediye Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

13 Mart 2020 tarihi itibari ile internet faydası ikiye katlanarak 6 GB olarak tanımlanacaktır. Paketin hız limiti maksimum 7.2 Mbps olmaktadır. Kampanya içerisinde sunulan internet kullanım hakkı farklı sitelerde ya da farklı kullanımlarda geçerli olmayacaktır. Yukarıda belirttiğimiz gibi; EBA sitesi üzerinde kullanılmaktadır.

Paketlerden kalan hakları; KALAN yazıp 2222’ye gönderek öğrenebilirsiniz. Bu sorgulama ücretsiz olmaktadır. Kampanyaya katılım BiP uygulaması üzerinden gerçekleşmektedir ve ücretsizdir.

Kampanya için diğer detaylı bilgilere Turkcell sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir