Turkcell Emniyet Özel Paketi

Turkcell Emniyet Özel Paketi emniyet çalışanlarına özel Turkcell’in sunduğu bir pakettir. Paketin içeriğinde 6 GB internet kullanım hakkı, her yöne 500 dakika konuşma hakkı, her yöne 1000 dakika, her yöne geçerli 1000 SMS ve BiP kullanımlarında geçerli 5 GB bulunmaktadır. Paketin ücreti yıllık abonelik kapsamında 46 TL, kontratsız olarak kullanımlarda ise 67 TL’dir. Paket ile ilgili detaylar aşağıdaki gibidir;

Kampanyadan yararlanabilmeniz için; emniyet genel müdürlüğü çalışanı olduğunuza dair belge ve kimliğiniz ile birlikte Turkcell Mağazalarına gitmeniz gerekmektedir.  Bu kampanya faturalı aboneliklerde geçerlidir. Kampanyaya KDV ve ÖİV vergileri dahildir. Telsiz Kullanım Ücreti, Telsiz Ruhsat Ücreti dahil değildir. Faturanıza bunlarda ekstra olarak eklenir. Paket içinde bulunan kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarında geçerlidir. Yurt dışında geçerliliği yoktur. 30 Haziran 2019 tarihine kadar kampanyaya katılım sağlanabilir.

Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Turkcell’in sitesinde bulunan kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir