Turkcell fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası

Turkcell fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası kapsamında fizy Premium üyeliklerinden birine sahip olan kullanıcılar müzik dinlerken internet kazanıyor! Kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde…

Kampanyaya kimler katılabilir?

Bireysel ve kurumsal Turkcell abonelerinden fizy Premium üyesi olan kullanıcılar kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Bir takvim ayı içinde 250 şarkı dinlediğinizde haftalık 1 GB internet hakkı kazanaksınız, 500 şarkı dinlediğinizde ise haftalık 1 GB internet daha kazanacaksınız. Bu şekilde toplamda haftalık 2 GB internet kazanmış olacaksınız.

Kampanyadan ayda bir kez olmak üzere toplam 2 GB internet kazanılabilir. Hediyeler her ay yenilenir. Premium üyeliğe sahip olan kullanıcılar her ay kampanyadan yararlanım sağlayabilecektir.

Turkcell fizy Dinledikçe Kazan Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya dahilinde dinlenen şarkılar anlık sayılır. Ödül kazanılması için Premium üyeliğinin ilgili ayda devam etmesi ve hediye kazanılabilecek baremlere ulaşması gerekir.

fizy mobil uygulaması ve fizy.com WEB Player üzerinden şarkı dinlemeleri kampanya kapsamında sayılacaktır.

Kampanya dahilinde verilen faydalar 250 ve 500 sayılarına ulaştığında anlık tanımlanır ve SMS ile bilgilendirmesi yapılır. Ayrıca da yapılan dinlemelerin sayılması için minimum 30 saniye dinlemek gerekir.

Turkcell kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar devam etmektedir. Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere Turkcell.com.tr veya Muzikmp3indir.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir