Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında; birbirinden farklı internet paketi hediyeleri kazanabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanyaya nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Yenilenen GNC uygulamasını indirip; bolluk dünyasına katılın. Haftada 2 kez hediye yumurtayı çatlatıp, hediyeleri kazanın! Kampanya dahilinde GNC uygulamasının içinde Turkcell numaraları ve şifresi ile giriş yapan Turkcell kullanıcıları uygulama içerisinde yer alan Çatlat bölümüne girerek kampanyadan faydalanabileceği haftanın 2 gününü belirleyip; kendilerine bildirilen hediye ve fırsatlardan yararlanma hakkı alabilecekleri günlerde uygulamaya girip haklarını alabilecektir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya kapsamında sunulan hediyeler çok fazladır. Saatlik internet paketinden, aylık internet paketine kadar çeşit çeşit farklı kurallarda paketler bulunmaktadır.

Kampanya dahilinde hattınıza hediye tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Ayrıca paket kullanım hakkının %80 ve %100’ünde bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.

Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere turkcell.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası” için 3 yorum

 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:29 pm
  Permalink

  Mükemmel kampanyaya katıldım çok teşekkürler.

  Yanıtla
  • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 8:55 pm
   Permalink

   Rica ederiz, bizi takip ederek en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 🙂

   Yanıtla
 • Ocak 10, 2019 tarihinde, saat 10:01 pm
  Permalink

  1TL’ye satın almam için gerekli sms hala gelmedi

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir