Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası kapsamında; yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek haftada 2 gün hediye yumurtayı çatlatıp hediyeler kazanabilirsiniz! Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıdaki gibidir;

Kampanyadan 26 yaş ve altında bulunan ve uygulamayı indiren Turkcell aboneleri yararlanabilir. GNÇ uygulamasına telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak; “ÇATLAT” bölümüne gelip istediğiniz 2 şanslı günü seçip kampanyadan yararlanmaya başlayabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında seçtiğiniz 2 gün için sonradan değişiklik yapılamaz. Yumurta çatlatma oyunu sonucunda kazanabileceğiniz hediyeler; “3 saat boyunca geçerli 1 GB internet paketi”, “1 saat boyunca geçerli 1 GB internet paketi” ya da “1 TL’ye satın alabileceğiniz 1 günlük 1 GB internet paketi” teklifi bulunmaktadır. Kazandığınız hediyeler hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır, sonrasında kullanımlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Turkcell kampanya haklarını saklı tutar ve gerekli gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası” için 3 yorum

 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:29 pm
  Permalink

  Mükemmel kampanyaya katıldım çok teşekkürler.

  Yanıtla
  • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 8:55 pm
   Permalink

   Rica ederiz, bizi takip ederek en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 🙂

   Yanıtla
 • Ocak 10, 2019 tarihinde, saat 10:01 pm
  Permalink

  1TL’ye satın almam için gerekli sms hala gelmedi

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir