Turkcell Golf Otomobil Çekiliş Sonucu

Turkcell Golf Otomobil Çekiliş Sonucu 12 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş kapsamında belli oldu. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Mayıs 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizden yayınlandı. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

Golf Comfortline Otomobil Kazanan Asil Talihli

Serdar Kaya / Ankara

Golf Comfortline Otomobil Kazanan Yedek Talihli

Nejat Vural / İzmir

Fiat Yeni Doblo Kazanan Kurumsal Müşteri Asil Talihli

Küre Orman İşlemet Müdürlüğü / Kastamanu

Fiat Yeni Doblo Kazanan Kurumsal Müşteri Yedek Talihli

Ertaş Toptan Gıda Paz. Tic. vs San. Ltd. Şti / Mersin

Turkcell Golf Otomobil Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ileterek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir