Turkcell Golf Otomobil Çekilişi

Turkcell Golf Otomobil Çekilişi kapsamında 30 Nisan 2020 tarihine kadar basılı faturadan SMS ya da E-Faturaya geçiş yapan aboneler çekilişe katılım sağlayabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta ise; yapılan bu değişiklik sonrasında 3 ay içinde tekrar basılı faturaya geçiş sağlanır ise çekiliş hakkı iptal olur. İşte çekilişe dair diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Golf Comfortline otomobil ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 12 Mayıs 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Mayıs 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Golf Otomobil Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

SMS Faturaya geçmek için SMS Fatura yazarak, E-Fatura’ya geçiş için ise güncel e-mail adresinizi yazıp 2200’a SMS göndermeniz gereklidir.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ileterek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

türk porno izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir