Turkcell Günlük 1 GB internet paketi

Turkcell Günlük 1 GB internet paketi tüm Turkcell faturalı abonelerin yararlanabildiği bir paket olmaktadır. Paketin kullanım süresi 24 saattir ve kullanım süresi dolduğunda yenilenmeden iptal olur. İşte pakete dair tüm detaylar…

Turkcell Günlük 1 GB internet paketini nasıl satın alabilirim? 

Paketin ücreti 9,90 TL olmaktadır. Paketi satın alabilmek için; GUN1GB yazıp, 2200’a gönderebilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması üzerinden, Turkcell Mağazaları ve 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de paketi satın alabilmek mümkün olmaktadır.

Satın aldığım paket yenilenme özelliğinde mi olmaktadır?

Paketin kullanım süresi 24 saat olmaktadır. Bu süre dolduğunda yenilenmeden iptal olur. Yani yenilenme özelliğinde olan bir paket değildir.

Kalan kullanım haklarımı nasıl öğrenebilirim?

KALAN yazıp, 2222’ye SMS göndererek ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Paket haklarınızın %80 ve %100 haklarını doldurduğunuzda bilgilendirme SMS’i de tarafınıza gönderilecektir.

Turkcell Günlük 1 GB internet paketi ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ya da 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sorularınız var ise YORUM bölümünden bize de iletebilirsiniz. Cevabını bildiğimiz soruları yanıtlamak isteriz.

Sitemizde bulunan diğer Turkcell Kampanyalarına https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turkcell/linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, promosyonlar, çekiliş kampanyaları, girişimciliğe dair içerikler, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir