Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası kapsamında 9 Ağustos 2019 tarihine kadar Dijital Operatör Uygulaması üzerinden, turkcell.com.tr üzerinden, IKIYE KATLA yazıp 2200’a SMS göndererek ya da Turkcell Mağazalarından 10 TL karşılığında hattınızda bulunan internet kullanım haklarını ikiye katlayabilirsiniz. Kampanya ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Aktif Turkcell bireysel faturasız ses ya da data hattına sahip, internet içeren aktif paketi bulunan Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Kampanya her ay yenilenir mi?

Hayır, kampanya yenilenmez. 9 Ağustos 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Bu tarihten sonra tekrar katılım sağlanamaz.

Diğer detaylar nedir?

Kampanya kapsamında verilen internet faydaları ana paket faydalarının geçerli olduğu şartlarda verilir. Paketin ana paket içeriğinin bitiş tarihinde, verilen kampanya faydası da iptal edilir.

Ayrıca Turkcell Hazır Kart Katlanan İnternet Kampanyası için katılım sağladığınızda bilgilendirme SMS’i tarafınıza gelir. Ardından kampanya dahilinde sunulan haklarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternetler içeren kampanyalara www.okampanya.com/turkcell-bedava-internetler linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgilere Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir