Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında 30 gün geçerli 2 GB internet hakkına sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte konu ile ilgili olarak detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Kampanyadan kimler yararlanabilir? 

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyasından bireysel faturasız aboneler yararlanabilir. Kampanya 17 Eylül 2019 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için hattınıza 45 TL ve üzeri paket yüklemesi yapmanız gerekiyor. Kampanyadan nasıl yararlanabileceğine dair bilgiler de hemen aşağıda yer almaktadır.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell bireysel faturasız hat sahiplerinin BiP uygulaması içerisinde bulunan “Enflasyon ile Mücadele Kanalı” üzerinde bulunan Hediye 2 GB butonuna tıklaması gerekmektedir. Ardından da 45 TL ve üzeri paket yüklenmesi gerekiyor. Bu şekilde 30 gün geçerli 2 GB internet hakkını hediye olarak kazanabilirsiniz.

  • Burada dikkat etmeniz gereken yer; 45 TL ve üzeri paket yüklemesinin yapılacağıdır. Paket yüklemeleri kampanya dahilinde olmaktadır ancak TL yüklemeleri kampanya kapsamında değildir. Yani 50 TL yüklemeniz halinde kampanyadan yararlanamazsınız.
  • Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta da; paket yüklemesi yapılmadan önce BiP uygulaması üzerinden kampanyaya katılımın sağlanması gerekir.

BiP uygulaması üzerinden kampanyaya katılımın bir kez sağlanması halinde; kampanya sona erene kadar 45 TL ve üzeri her paket yüklemesinden 2 GB hediye kazanılabilir.

Turkcell Hediye 2 GB Kampanyası ile ilgili diğer detay bilgiler nelerdir? 

Kampanya kapsamında sağlanan hediye hakkı yurt içinde geçerlidir. Hediye kapsamında 30 gün 2 GB internet hakkı veriliyor. 30 günlük süre dolduğunda hediyenizden kullanım hakkı olsa bile iptal olacağını belirtmek isterim.

Kampanya kapsamında haklarınızı SMS ile gelen aktivasyon bilgisinden sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Kampanyaya bir kez BiP üzerinden katıldıktan sonra; kampanya süresince yapılacak 45 TL ve üzeri yapılacak her paket yüklemesinde hediyeniz otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanyadan sağlanan haklarınızın kalan miktarını görüntülemek için KALAN yazıp, 2200 numarasına göndererek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dijital Operatör Uygulaması üzerinden de bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca paket kullanımlarınız %80 ve %100 dolduğunda; Turkcell tarafından bilgi mesajı tarafınıza gelecektir.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternet içeren kampanyalara www.okampanya.com/turkcell-bedava-internetler linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir