Turkcell Kart Kayıt Kampanyası 2 GB

Turkcell Kart Kayıt Kampanyası kapsamında hediye olarak 2 GB internet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte kampanyaya nasıl katılabileceğinize dair bilgiler ve detaylar yazımızda yer alıyor…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek adına öncelikle kredi kartı ya da banka kartının kaydedilmesi gerekir. Ardından ise kayıtlı olan kart ile Dijital Operatör uygulaması veya turkcell.com.tr üzerinden TL yüklemesi ya da paket yüklemesi yapılmalıdır. Yapılacak olan yükleme ile birlikte 7 gün geçerli 2 GB internet hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Kart Kayıt Kampanyası kapsamında detaylar nelerdir?

Kampanya Turkcell faturasız abonelere yönelik olmaktadır. Kampanya tarihleri içerisinde her kullanıcı bir kez yararlanım sağlayabilir.

Kampanya dahilinde sunulan 2 GB hediye 7 günlüktür. 7 günün sonunda yenilenmeden iptal olur.

Dijital Operatör Uygulaması üzerinden ya da turkcell.com.tr üzerinden yapılan yüklemelerde kampanya geçerlidir.

Hediye 2 GB internet paketi hattınıza tanımlandığında SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirmenin ardından kullanımlarınıza başlayabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanabilmek adına kredi kartı ya da banka kartınızı kaydetmek için ve diğer tüm detaylı bilgilere ulaşabilmeniz adına turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Ayazağa Halı Yıkama

Sarıyer Halı Yıkama

Maslak Halı Yıkama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir