Turkcell Kazandıran Kampanya Nedir?

Turkcell Kazandıran Kampanya kapsamında 8 ay ya da daha uzun süredir yükleme yapmayan Turkcell faturasız hat kullanıcıları 20 TL üzeri yüklemesi ya da 10 TL ve üzeri paket yüklemesi halinde aylık 3 GB internet paketi hediye olarak kazanacaktır! Kampanya ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Kampanya 30 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Kampanya kapsamında hediye olarak tanımlanan 3 GB internet paketinin dışında TV+, BiP uygulamalarında geçerli 5 GB paket, BiP üzerinde geçerli 500 dakika kullanım hakkı ve bir aylık Fizy aboneliği hediye edilecektir. Bu hediye kullanım hakları 30 günlüktür, eğer kullanım haklarınız sona ermeden 30 günlük süre biter ise kullanım haklarınız otomatik olarak silinecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için tanıtım SMS’i almanız gerekmektedir. Bu tanıtım SMS’ini aldıktan sonra gerekli yüklemeleri yaptığınızda hediyeler hattınıza tanımlanır. Fakat bu tanıtım SMS’lerini engelledi iseniz; Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak kampanyaya uyumluluğunuz için bilgi alabilirsiniz.

Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir