Turkcell Kim 1 GB ister?

Turkcell Kim 1 GB ister? BiP uygulaması üzerinden internet paketi ödülü kazanabileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır. Turkcell‘li BiP kullanıcılarına özeldir. 15 soruluk bir yarışma içerisinde üçer soruluk 5 aşama bulunuyor. İstediğiniz aşama sonunda kazandığınız ödülü alıp, yarışmadan çekilebilirsiniz. İsterseniz de 15 soruyu doğru cevaplayıp da büyük ödül olan 1 GB internet paketini kazanabilirsiniz. Diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Her soru cevaplama süreniz 20 saniyedir. Herhangi bir aşamada yanlış cevap verirseniz ya da 20 saniye süre içinde cevap vermezseniz; ödül kazanmadan elenmiş olursunuz. Sonraki gün tekrar oynayabilir, şansınızı deneyebilirsiniz. Sonraki yarışma haftanız Pazartesi günü başlayacaktır. Yarışma haftasında bir defa ödül kazanabilirsiniz.

Yarışmadan ödül aldıktan sonra ya da elendikten sonra bir sonraki yarışmayı beklemeden tekrar oynayabilirsiniz. Ancak bu şekilde ücret ödemeniz gerekecektir. Beklemeden oynamak için HEMEN yazıp, ücreti ödemek koşulu ile tekrar yarışmaya girebilirsiniz. HEMEN ibaresini yazdıktan sonra kanal içinden gönderilecek olan onay mesajını onaylamanız gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra hediye internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanacak ve yarışmaya devam edebileceksiniz. Ödeme ücreti bilgileri aşağıda yer aldığı gibi olmaktadır;

Yarışmadan ödül kazandıktan sonra sonraki ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak istemeniz halinde 1,50 TL ödeyip, hem 50 MB’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Yarışmada ilk aşamada elenmeniz halinde; ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isterseniz 1,50 TL ödeyip, hem 50 MB’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Yarışmada ilk aşamada elenmeniz halinde; ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isterseniz 2,50 TL ödeyip, hem 100 MB’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Yarışmada ilk aşamada elenmeniz halinde; ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isterseniz 3,50 TL ödeyip, hem 250 B’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Yarışmada ilk aşamada elenmeniz halinde; ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isterseniz 4,50 TL ödeyip, hem 500 B’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Yarışmada ilk aşamada elenmeniz halinde; ücretsiz yarışmayı beklemeden tekrar yarışmak isterseniz 5,50 TL ödeyip, hem 1 GB’lık internet kullanım hakkını kazanabilir hem de yarışmaya tekrar başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Turkcell’in sitesine yönlendirme yapılacaktır.)

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir