Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Hediye

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Hediye Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan Turkcell bireysel müşteriler yararlanabilir. Kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Kampanyadan bireysel faturalı ses hattı kullanıcıları ve 3 Temmuz 2019 tarihinden sonra ilk kez otomatik ödeme talimatı veren daha önce de bu kampanyadan yararlanmamış müşteriler yararlanabilir. Rahat Tarife kullanıcıları da kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 

Kampanyadan yararlanabilmek için yapılması gereken şey sadece otomatik ödeme talimatı verilmiş olmasıdır. Ardından otomatik ödeme talimatı ile ilk fatura ödenmesinin ardından ek bir katılım talebine ihtiyaç olmadan fayda otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kampanyanın içeriği ve özelliği nedir?

Otomatik ödeme talimatı verip, ilk faturanızın bu talimat ile ödenmesinin ardından 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 5 GB internet hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatına 5 GB Hediye Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Kampanyaya katılım aylık 150.000 kişi ile sınırlı olmaktadır. Kampanyadan kalan haklarınızı görüntüleyebilmek için; KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek ulaşabilirsiniz. Kampanya dahilinde kullanım haklarınız bittiğinde bilgilendirme tarafınıza SMS ile yapılacaktır. Daha detaylı bilgiye Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden ilgili kampanyaya girerek ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir