Turkcell Oyna Paketi (Gaming Paket)

Turkcell Oyna Paketi kapsamında PUBG Mobile oyununda geçerli 3 GB internet kullanım hakkı içeren Oyna Paketi ücreti 9 TL’dir. İşte Oyna Paketi ile ilgili olarak diğer detaylar…

Kimler yararlanabilir?

Bireysel ve kurumsal, faturalı ve faturasız aktif Turkcell aboneleri yararlanabilir.

Paket içeriğinde ne var?

Paketin içeriğinde anlaşmalı şirketlerin (PUBG Mobile) oyunu üzerinde geçerli 3 GB internet sunulmaktadır. Bu 3 GB internet diğer kullanımlar için geçerli değildir. Paketin kullanım süresi 30 gündür.

Paketi nasıl satın alabilirim?

OYNA yazıp 2200’a ücretsiz SMS göndererek paketi 9 TL’ye satın alabilirsiniz. Dijital Operatör uygulaması ve Turkcell mağazaları üzerinden de satın alınabilir.

Diğer detaylar nelerdir?

Turkcell Oyna Paketi 9 TL’dir ve yukarıda belirttiğimiz şekilde satın alınabilir. Paket iptal edilmediği sürece 30 günde bir otomatik olarak yenilenir. Eğer faturasız hat kullanıyorsanız; paketin yenilenmesi için hattınızda yeterli TL olması gerekir.

Paket hattınızda tanımlı durumda ise; ikinci kez satın alınamaz. Paket ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere; https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/ek-paketler/oyna-paketi linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir