Turkcell Platinum Black Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum Black Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası kapsamında 31 Temmuz ile 7 Ağustos 2019 tarihleri arasında yurt genelinde Turkcell’e ait internet sitesine giriş yapıp (çekilişe katılabileceğiniz internet sitesi adresine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) sizden talep edilen ad, soyad, e-mail, adres, şehir ve telefon numarası bilgilerinizi girerek; çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe Turkcell Platinum Black müşterileri katılabilir.

Çekiliş sonucu https://okampanya.com/turkcell-platinum-black-samsung-galaxy-s10-cekilis-sonucu/ linki üzerinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Samsung Galaxy S10 Plus Siyah telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 21 Ağustos 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 23 Ağustos 2019 tarihinde Akşam Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Black Samsung Galaxy S10 Çekiliş Kampanyası  ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Turkcell Platinum Black müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir