Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Kampanyası kapsamında her hafta farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Turkcell’li abonelerin göz bebeği konumunda olan bu kampanya hakkında detayları paylaşıyoruz. İşte o detaylar…

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için Dijital Operatör uygulamasını, uygulama marketleri üzerinden (Google Play, AppStore) indirerek; Turkcell GSM numaranız ve Turkcell Şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Giriş yaptıktan sonra uygulama içinde bulunan Salla Kazan alanında telefonunuzu sallayarak kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında her hafta hediye kazanma şansınız bulunuyor. Her hafta hediyeyi almak için Dijital Operatör uygulamasına giriş yaparak telefonu sallamanız yeterlidir. Eğer telefonunuzda hareket algılama özelliği yoksa ilgili ekrandaki butona basarak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz hediyeler arasında yok yok! Aylık, haftalık, günlük çeşit çeşit yüksek kotalı internet paketleri, konuşma kullanım hakları, çeşitli marka iş birliği ile düzenlenmiş hediyeler Salla Kazan uygulamasından kazanabilecekleriniz arasındadır. Hediyeyi kazandıktan sonra SMS ile bilgilendirme yapılacaktır, ondan sonra kullanımlarınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kampanya uzun süredir devam ediyor ve uzun süre daha devam edecek gibi gözüküyor. Turkcell ve Turkcell aboneleri Dijital Operatör uygulaması ve Salla Kazan Kampanyasına önem vermektedir.

Kampanya kapsamında sunulan tüm hediyeleri ve tüm detayları öğrenmek adına turkcell.com.tr adresini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

4 thoughts on “Turkcell Salla Kazan Kampanyası

 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:36 pm
  Permalink

  Yeni kampanyalar öğrendim teşekkürler

  Yanıtla
 • Eylül 17, 2018 tarihinde, saat 6:34 pm
  Permalink

  Bana hep dk çıkıyor şanssız mıyım neyim 😰

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir