Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Turkcell’in 4.5G SIM Kartı teşvik etmek ve Turkcell Dijital Operatör uygulamasının kullanımını arttırmak amacı ile 4.5G uyumlu SIM Kartı olan faturalı ve faturasız abonelerin yararlanabileceği avantajlı bir kampanyadır. Kampanyaya çok rahat bir şekilde Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, Salla Kazan bölümüne gelerek telefonunuzu hafifçe sallamak yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanabileceğiniz hediyeler arasında yok yok! Aylık, haftalık, günlük çeşit çeşit yüksek kotalı internet paketleri, konuşma kullanım hakları, çeşitli marka iş birliği ile düzenlenmiş hediyeler Salla Kazan uygulamasından kazanabilecekleriniz arasındadır. Hediyeyi kazandıktan sonra SMS ile bilgilendirme yapılacaktır, ondan sonra kullanımlarınızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kampanya uzun süredir devam ediyor. 19 Mayıs 2017 tarihi itibari ile başlamıştır ve 03 Ocak 2020 tarihine kadar devam edecektir. Ama büyük ihtimal ile bu süreden sonra kampanya devam edecektir. Çünkü kampanya oldukça rağbet gören Turkcell’in enleri arasında yer alıyor.

Bu kampanyadan kullanıcılar haftada bir kez yararlanabilir. Her Cuma günü, saat 09:00’da hediye alma hakkınız olacaktır. Bu arada eğer faturasız hat kullanıcı iseniz; 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız halinde ek olarak 1 kez daha Salla Kazan üzerinden hediye alma hakkına sahip olacaksınız. Bu şekilde bile en fazla haftada 2 kez hediye alma hakkınız olacaktır.

Kampanya kapsamında bulunan tüm hediyeleri ve hediyelerin abonelere dağıtım kriterlerini ve daha fazla detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Turkcell Salla Kazan Kampanyası” için 4 yorum

 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:36 pm
  Permalink

  Yeni kampanyalar öğrendim teşekkürler

  Yanıtla
 • Eylül 17, 2018 tarihinde, saat 6:34 pm
  Permalink

  Bana hep dk çıkıyor şanssız mıyım neyim 😰

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir