Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Kampanyası

Turkcell Sen Yap Diye 25 GB Kampanyası kapsamında Turkcell’in geliştirdiği uygulamalarla etkileşim yaparak 6 hafta içerisinde toplamda 25 GB internet hediye olarak kazanabilirsiniz! Kafanız karışmasın detaylar aşağıdadır…

28 Ocak ile 3 Şubat 2019 tarihleri arasında fizy uygulaması üzerinden 25 şarkı dinleyerek 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

4 Şubat ile 10 Şubat 2019 tarihleri arasında TV+ uygulaması üzerinden 25dk TV izlemeniz ile 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

11 Şubat ile 17 Şubat 2019 tarihleri arasında Dergilik uygulaması üzerinden 25 yayın indirerek 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

18 Şubat ile 24 Şubat 2019 tarihleri arasında Yaani uygulaması üzerinden 25 arama yaparak 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

25 Şubat ile 3 Mart 2019 tarihleri arasında lifeBox uygulaması üzerinden telefon rehberinizi yedeklemeniz ile birlikte 3 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

4 Mart ile 10 Mart 2019 tarihleri arasında Paycell ile tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri harcama için tam 10 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Toplamda 25 GB internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Kazanılan internetler hattınıza tanımlanmasını takiben 24 saat boyunca geçerlidir.

Tarihler arasında kampanya koşullarını sağlamanız ile birlikte hediye almaya hak kazanacaksınız. Hediyeleri alabilmeniz için BiP uygulaması üzerinden #SenYapDiye kanalına girerek hediyeyi hattınıza yükleyebilirsiniz.

Uygulamalar üzerinden hediye internet kazanabilmek için öncelikle uygulamanın son sürümü olduğundan emin olmanız gerekir. Google Play ya da Appstore üzerinden güncellemeleri denetleyerek işlem yapmanız gereklidir. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere ulaşabilmeniz için buraya tıklayınız. (İlgili link üzerinden Turkcell’in kampanya sayfasına ulaşacaksınız.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir