Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası Devam Ediyor

Turkcell Sen Yap Diye Kampanyası Devam Ediyor! Turkcell abonelerinin yoğun isteği üzerine efsane olarak adlanrdırılan Sen Yap Diye Kampanyası 25 GB hediyesi ile yeniden başladı.. Kampanya ile ilgili olarak detaylar aşağıda yer almaktadır..

Kampanya 22 Nisan ile 2 Haziran 2019 tarihleri arasını kapmaktadır. İlgili tarihler arasında kampanya gereğini yerine getiren kişiler hediye internet kullanım hakları kazanacaktır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

BiP uygulaması üzerinden #senyapdiye kampanya kanalını takip ederek kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz ve kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde her hafta belirlenen Turkcell uygulamalarından birinde yerine getirebileceğiniz görev olmaktadır ve görevi tamamlamanız ile birlikte internet hakkını hediye olarak kazanabilirsiniz.

Hangi hafta ne yapılması gerektiğine dair bilgiler ve sonucunda kazanılacak hediyeleri aşağıda sizlerle paylaştık.

  • 1. Hafta – 22 ile 28 Nisan 2019 tarihleri arasında iki farklı gün UpCall’u kullanan kişiler 2 gün boyunca istedikleri gibi 2 GB internet kazanacaklardır.
  • 2. Hafta – 29 Nisan ile 5 Mayıs 2019 tarihlerini kapsamaktadır. İlgili tarihler arasında iki farklı gün Dergilik uygulamasından 5’er yayın indiren kişiler 2 gün boyunca geçerli 2 GB internet kazanacaktır.
  • 3. Hafta – 6 ile 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında iki farklı gün fizy uygulamasından 10’ar şarkı dinleyen kişiler 2 gün boyunca geçerli 2 GB internet kazanacaktır.
  • 4. Hafta – 13 ile 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında TV+ uygulamasında 2 farklı gün 10’ar dakika TV izleyen kişiler 2 gün boyunca geçerli 2 GB internet kazanacaktır.
  • 5. Hafta – 20 ile 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında 10 arkadaşına BiP uygulamasını yükleten kişiler 2 gün boyunca geçerli 2 GB internet kullanım hakkı kazanacaktır.
  • 6. Hafta – 27 Mayıs ile 2 Haziran 2019 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama yapan kişiler 2 gün boyunca geçerli 15 GB internet hediyesinden yararlanabilecektir.

Belirtilen tarihler arasında ilgili koşulları sağlayan kullanıcılar BiP uygulaması üzerinden #senyapdiye kanalına giderek hediyeleri hatlarına yükleyebilecektir. Haftanın koşulunu sağlayan kişiler 1 kez internet hediyesinden yararlanabilir.

Turkcell kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere de Turkcell’in resmi WEB sitesi üzerinden, kampanya sayfasına giderek ulaşabilirsiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com 

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternet Kampanyalarına ulaşabilmek için www.okampanya.com/turkcell-bedava-internetler başlığını kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir