Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası kapsamında 30 Nisan 2020 tarihine kadar Sim mobil uygulaması üzerinden günlük yüklenen kuponları toplayan Turkcell aboneleri bedava internet kazanıyor! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Sim uygulaması üzerinden 15 Kupon karşılığında haftalık 1 GB, 30 Kupon karşılığında haftalık 2 GB, 45 Kupon karşılığında haftalık 3 GB, 60 Kupon karşılığında ise de haftalık 4 GB kazanabilirsiniz.  Uygulamanın ana sayfası içerisinden kupon biriktir bölümüne girerek günlük yüklenen kuponlardan sonra kuponlarınızı alabilirsiniz.

Kullanıcılar tarafından alınabilecek olan kupon sayısı her gün Turkcell tarafından belirlenecektir. Yine Turkcell’in belirlemiş olduğu günlerde Sim uygulaması üzerinden indirim paylaşan kullanıcılar sürpriz kupon kazanacaktır. Bu bilgiler uygulama üzerinden anlık bildirimler ile size ulaştırılır. Normal şartlar altında kullanıcılar günlük 1 adet kupon alabilmektedir.

Hediye internetimi nasıl kazanabilirim? 

İnternet kazanabilmek için belirlenen kupon sayısına ulaştığınızda; Sim uygulaması üzerinden Yükle butonuna tıklayarak hediyeleri alabilirsiniz. Bu kampanyadan Turkcell faturalı ve faturasız ses hattı müşterileri yararlanabilmektedir. Her faydadan aylık bir kez yararlanılabilmektedir.

Turkcell Sim Kupon Biriktir Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Turkcell’in kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sitemizde yer alan diğer Turkcell Bedava İnternet içeriklerine de https://okampanya.com/turkcell-bedava-internetler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir