istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Turkcell Spotify ile Haftalık 1 GB Bedava

Turkcell Spotify ile Haftalık 1 GB Bedava internet kazanabilirsiniz! Nasıl mı? Kampanya tarihleri içerisinde; Turkcell mobil ödeme kullanarak, Turkcell hattınıza yansıtarak; Spotify uygulaması için üyelik başlatmanız halinde haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz. İşte kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

Kampanyaya nasıl katılım sağlayabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek adına SPOTIFY yazarak; 5955’e SMS göndermeniz gereklidir. Kampanyaya katılım için başvuru SMS’i ücretsiz olmaktadır. Spotify üyeliğinizi başlatabilmek için mobil ödeme ile ödeme yapacağınızı hatırlatmak isteriz.

Kampanya için detaylar var mı?

Evet, kampanyadan “kampanya süresince” her kullanıcı 1 kez ödül kazanabilir. Kazanılan bu haftalık 1 GB internet paketi ödülü; başkasına devredilemez ya da ödül karşılığın nakit ücret teslim edilmez.

Turkcell kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanyaya dair farklı bir detay ilgili site üzerinde belirtilmemiştir ancak sorularınız için firma ile iletişime geçerek destek rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir