Turkcell Süper Hediye Kampanyası

Turkcell Süper Hediye Kampanyası kapsamında faturalı aboneler üst pakete geçtiğinde Turkcell’den hediye kazanacaktır. Kampanya kapsamında bulunan hediyelere ve detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. 18 Ocak 2019 tarihi itibari ile faturalı paket taahhüdü devam eden müşteriler kampanya kapsamında yeni bir paket taahhüdünde bulundukları anda eski ve yeni taahhüdünün arasındaki fiyat farkı hesaplanacaktır. Kısaca özetlemek gerekir ise; taahhütler arasındaki fiyat farkı ve Turkcell abonesi olduğu süre hesaplanarak 2 GB internet kullanım hakkı hediye edilecektir.

Son 10 yıl ya da daha uzun süredir kesintisiz bir şekilde Turkcell abonesi olan müşterilerde mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyatı arasındaki fiyat farkı 25 TL üzerinde üzerindeyse 6 ay boyunca 2 GB hediye edilecektir.

Son 10 yıl ya da daha uzun süredir kesintisiz bir şekilde Turkcell abonesi olan müşterilerde mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyatı arasındaki fiyat farkı 10 ile 25 TL arasında ise 3 ay boyunca 2 GB hediye edilecektir.

10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz bir şekilde Turkcell abonesi olan müşterilerde mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyatı arasındaki fiyat farkı 25 TL üzerinde ise 4 ay boyunca 2 GB hediye edilecektir.

10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz bir şekilde Turkcell abonesi olan müşterilerde mevcut taahhütlü fiyatı ile yeni taahhütlü fiyatı arasındaki fiyat farkı 10 ile 25 TL arasında ise 2 ay boyunca 2 GB internet hediye olarak gönderilecektir.

Hediye kazandıktan sonra alt pakete geçiş yapılırsa hediyeler iptal olur. Hediye internetler yeni pakete geçiş yapıldığında tanımlanır. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Turkcell’in kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir