Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası tüm aktif Turkcell hatlı müşterilerinin katılabileceği ve birçok farklı hediyeler kazanabileceği eğlenceli bir kampanyadır. Sürpriz Nokta Kampanyasına, Turkcell’in mesajlaşma uygulaması olan BiP üzerinden katılım sağlanabiliyor. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle BiP üzerinden Sürpriz Nokta kanalının takip edilmesi gerekiyor. Bu takibi ilk defa yapıyorsanız da; Günlük 1 GB internet paketi hediye olarak hattınıza tanımlanacaktır. Kampanyaya katılım için ve katılımın sağlanması ile birlikte gelen Günlük 1 GB internet paketi için ayrı ayrı onay SMS’leri gelecektir. Bu SMS’leri takip etmenizi öneririm. Kampanyanın içeriğine göre; uygulama içinde bulunan belirli lokasyonlara gittiğinizde çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz. Özeti bu şekildedir. Bu lokasyonlar genel olarak; AVM’ler, okullar gibi yerlerdir.

Örnek olarak Vadistanbul AVM’ye gittiğinizi varsayalım. Uygulama üzerinden lokasyon teyitini yapıyorsunuz ve birkaç saniye sonra hediyeniz ekrana yansıyor. SMS ile bilgilendirme de yapılıyor. Örnekte olduğu gibi; günlük 3 farklı lokasyondan hediye toplayabilirsiniz. Aylık olarak maksimum olarak 10 hediye kazanabilirsiniz. Yani toplam 3 gün boyunca 3 hediyeyi kazanıp, 4. gün de sadece bir hediye alabiliyorsunuz.

Kampanya kapsamında ses hatlarının kazanabileceği hediyeler: Aylık 10GB, Aylık 5GB,  Aylık 1GB, Haftalık 5GB,  Haftalık 2GB, Haftalık 1GB, Günlük 2GB, Günlük 1GB, Aylık BiP’ten Her Yöne 1000DK, Aylık BiP’ten Her Yöne 500DK, Aylık Turkcell içi 10000DK, 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Haftalık BiPten Her Yöne 1000DK, Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk, Haftalık Turkcell içi 1000DK,  Aylık 1000DK, Aylık 500DK, Günlük 1 Saat Konuşma, Günlük 2 Saat Konuşma, Haftalık 250DK, Haftalık 500DK, Günlük Turkcell içi 500DK, TV + ve Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL şeklindedir.

Kampanya kapsamında data hatlarının kazanabileceği hediyeler: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Aylık 1GB, Haftalık 1GB şeklindedir.

Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
OkanEnesUmut Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Umut
Ziyaretçi
Umut

bu uygjulamanın hilesi mi var

Enes
Ziyaretçi
Enes

Gezenler için çok işe yarıyor