Turkcell TL Yükleme iPhone XS Çekiliş Kampanyası

Turkcell TL Yükleme iPhone XS Çekiliş Kampanyası kapsamında 22 Ocak 2019 tarihine kadar turkcell.com.tr ya da Hesabım uygulaması üzerinden giriş yaparak 30 TL ve katları şeklinde TL yüklemesi yapan abonelere çekiliş hakkı verilecektir. Her 30 TL’lik TL yükleme 1 çekiliş hakkı verir. Kampanya Turkcell faturasız hatlı abonelere özeldir. Detaylar aşağıda yer almaktadır;

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli iPhone XS 64 GB telefon kazanacaktır. (Ürünün değeri 9.899,00 TL’dir. Hat ve kart ürüne dahil değildir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 11 Şubat 2019 tarihinde Akşam gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı gün çekilişin sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Turkcell TL Yükleme iPhone XS Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Çekilişe katılım sağlayabilmek için abonelerin belirtilen kanallar üzerinden 30 TL ve katları şeklinde TL yüklemesi yeterlidir. Başka bir ek bildirim ya da işlem yapılmasına gerek yoktur. Bir abone birden fazla ikramiye kazanamaz.

Turkcell İletişim Hizmetleri ve Mucize Tanıtım Organizasyon Hizmetleri çalışanları, 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılmış ve ikramiye kazanmış dahi olsalar ikramiyeleri teslim edilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yükümlülükler talihliye aittir.

26 Şubat 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan asil talihlilere, 13 Mart 2019 tarihine kadar başvuru yapmayan yedek talihlilere ikramiyeleri teslim edilmez.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. (İlgili link üzerinden Turkcell sitesine yönlendirme yapılmaktadır.) İlgili site üzerinde sorularınızın yanıtı yok ise sitemizin yorum bölümüne sorularınızı iletebilirsiniz. Ayrıca; Turkcell müşteri hizmetleri ya da Turkcell mağazaları üzerinden sorularınızı yetkili kişilere iletebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir