istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Turkcell Toplantıdayım Servisi Bedava İnternet Veriyor!

Turkcell Toplantıdayım Servisi Bedava İnternet Veriyor! Öncelikle size Toplantıdayım servisi ile ilgili olarak bilgi vermek istiyorum. Toplantıdayım Servisi telefonunuzdaki takviminizi takip eder, takviminizin dolu olduğu zamanlarda sizi arayanlara önceden uygulamadan seçtiğiniz anonsları otomatik olarak dinletmenizi sağlar. Bu anonsları arayan kişi dinlerken aynı anda da telefonunuz çalmaya devam edecektir. Yani istediğiniz zaman telefonu açarak çağrıya yanıt verebilirsiniz. Servisin haftalık 6 TL ücreti mevcuttur. İptal etmediğiniz sürece her hafta 6 TL’ye yenilenir.

Toplantıdayım servisine ilk kez üye olanların hattına 1 hafta boyunca geçerli 1 GB internet paketi hediye edilecektir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar ilk kez bu servise abone olanlar hediye 1 GB hakkından yararlanabilir. Aboneliğinizi gerçekleştirmek için: TOPLANTI yazıp, 2222’ye SMS gönderdikten sonra cebinize uygulama indirme linki gelecektir. AppStore ya da Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz.

Servis ile ilgili olarak diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Araç kiralama Kilis evden eve nakliyat Elbeyli evden eve nakliyat Musabeyli evden eve nakliyat Polateli evden eve nakliyat Kilis merkez evden eve nakliyat