Turkcell Web 1 GB Kampanyası

Turkcell Web 1 GB Kampanyası kapsamında faturasız aboneler turkcell.com.tr üzerinden ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus, Uçuran 6GB, Uçuran 6GB Plus, Uçuran 8GB, Uçuran 8GB Plus, Uçuran 10GB, Uçuran 10GB Plus paketlerinden birisini kredi kartı ile satın alması halinde 30 gün boyunca geçerli 1 GB internet paketi hediye olarak tanımlanacaktır. Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır;

Bu kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam etmektedir. Bu tarihe kadar turkcell.com.tr üzerinden ya da Dijital Operatör Uygulaması üzerinden kredi kartı ile belirtilen paketlerden birinin satın alması halinde hediye olarak 1 GB internet paketi verilecektir. 30 gün içerisinde kriterleri sağlayıp; ilgili paketleri her satın aldığınızda hediye internet paketi yine gönderilecektir. Bu konuda bir limit bulunmamaktadır.

Kampanyaya hangi paketler dahildir? 
  • Uçuran 3GB ve Uçuran 3GB Plus,
  • Uçuran 4GB ve Uçuran 4GB Plus,
  • Uçuran 6GB ve Uçuran 6GB Plus,
  • Uçuran 8GB ve Uçuran 8GB Plus,
  • Uçuran 10GB ve Uçuran 10GB Plus

Hediye olarak verilen 1 GB internet kullanım hakkı 30 günlük olup, kullanım süresi sona erdiğinde yenilenmeden iptal olacaktır. Turkcell Web 1 GB Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler Turkcell.com.tr üzerinden ilgili sayfaya girerek ya da 532 Müşteri Hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir