Turkcell.com.tr Üzerinden Yeni Hat Al 8 GB Hediye Olsun

Turkcell.com.tr Üzerinden Yeni Hat Al 8 GB Hediye Olsun Kampanyadan yararlanabilmek için: https://www.turkcell.com.tr/tr/turkcellli-olmak/yeni-hat linki üzerinden numaranızı belirleyerek, yeni hat başvurusunda bulunabilirsiniz. Unutmayın, bu kampanya sadece Turkcell.com.tr’ye özeldir, mağazalardan alınan yeni hat kampanya kapsamında olmaz.

Gelelim konumuza, Turkcell.com.tr üzerinden yeni hat başvurusunu yapmanız ile birlikte belirttiğiniz e-posta adresine bilgilendirme yapılacaktır. Bunun yanı sıra randevu tarihiniz SMS ile tarafınıza iletilecektir. Eğer randevu tarihleri sizin için uygun olmaz ise; SMS’in içerisinde yer alan linkten randevu tarihinizi güncelleyebilirsiniz. Hattınızı getirecek olan kurye teslimat günü randevunuzu hatırlatmak üzere SMS gönderecektir. Kurye ziyareti sırasında gerekli evrakları imzalatır ve 48 saat içinde hattınız aktif olur. Normal prosedür işler.

Kurye teslimata geldiğinde hazır bulundurmanız gereken evraklar vardır, bunlar: T.C kimlik numaranızın üzerinde yer aldığı kimlik, ehliyet, pasaport gibi belgeler. Çünkü kurye kimliğiniz ile işlem yapmaktadır. Bunun yanı sıra yanınızda son 2 aya ait sabit evrak gerekiyor. Yani bunlar da kredi kartı ekstresi, fatura, muhtarlıktan alınan ikahmetgah kağıdı. (E-devletten alınan ikametgah belgesi geçerli değildir.) Bu şekilde hattınızı teslim alabilmek için de 18 yaş üzeri olmanız gerekmektedir.

Ve hattınızı teslim aldınız! Seçtiğiniz tarifeye ek olarak 4 ay boyunca her ay 2 GB internet yani toplamda 8 GB Turkcell’den size hediye olacaktır. Daha önce de belirttiğim gibi bu hediye bayiilerden ya da mağazalardan alınan yeni hat alımlarında geçerli değildir. Yeni hat alımı ile ilgili daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer Turkcell Kampanyaları için sizi https://okampanya.com/operator-kampanyalar/turkcell/ linkinde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir